Degustační balíček MIX-6

Degustační balíček MIX-6 nabízí kombinaci hned šesti unikátních káv.

Tři varianty 100% arabic ze kterých jsou dvě jednodruhové a jedna pečlivě namíchaná. Dále 100% robusta a dvě směsi arabic a robusty v poměru 50/50 a 30/70.

Balíček je určen pro konzumenty kávy, kteří rádi objevují zajímavé chuti, poznávají vliv poměru složení a intenzity pražení na výsledný nápoj.

Kávy jsou v balení po 250 g.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: DBM6
1 620 Kč –19 % 1 300 Kč
Degustační balíček MIX-6
Balicek MIX 6
Akce
1 620 Kč –19 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

NINJA – 100 % Arabica Dark Roasted

Káva pocházející z Brazílie s intenzivní chutí a lahodnou dochutí extra tmavé čokolády, s tóny okouzlující vůně uzeného dřeva docílené silnějším pražením. Je vhodná pro jakýkoli typ přípravy. Ninja (Nindža) je označení pro speciálně vycvičeného jedince ve feudálním Japonsku, za účelem průzkumu, infiltrace, tělesné stráže atd. Mezi jeho dovednosti patřila nejen bojová umění a techniky nenápadného pohybování se v krajině, ale i různá řemesla, zpěv či tanec. Silně pražená káva, byť původem z Brazílie, v nás evokuje sílu maskovaného bojovníka.

OSHUN – 100 % Arabica Cuba Lavado

Fantastická káva pocházející z Kuby s božsky lahodnou chutí. Jemné tóny tabáku a čokolády jsou korunovány příjemnou oříškovou dochutí. Je vhodná pro jakýkoli typ přípravy. OSHUN (Ošun) je jméno bohyně v náboženství Jorubů ze západní Afriky, které bylo přenesené i na Kubu. Oshun je bohyní řek a sladkých vod, luxusu, potěšení, plodnosti, krásy a lásky. Je spojována také s osudem a věštěním. Naší kávě Lavado z Kuby jsme vybrali jméno Oshun, neboť chutná opravdu “božsky”.

HABESH – 100 % Arabica Ethiopia Sidamo

Lahodná chuť etiopské kávy s podmanivě okouzlující vůní vás provede magickou cestou objevitele tropických esencí a exotického ovoce. HABESH (habeš) Etiopské císařství, známé též jako Habeš, byl africký stát rozkládající se na území dnešní Etiopie a Eritreje. Existovalo přibližně od roku 1137, kdy na etiopský trůn dosedla dynastie Zangweovců. Kávu vypěstovanou v této lokalitě jsme nazvali původním názvem historického území.

GOLEM – 100 % Robusta

Pečlivě vybraná zrna druhu ‚Coffea Robusta‘ z nejlepších plantáží zaručuje kvalitu plné a vyvážené chuti bez závad. Tato káva má výrazný charakter, intenzivní tělo a žádnou kyselost. GOLEM je synonymem velikosti a síly. Káva obsahující odrůdu Robusta má mnohem vyšší podíl kofeinu a nižší kyselost oproti odrůdě Arabica. Směs zrn vybraných výhradně z Robusty je hodna jména takového formátu.

SIPORA – 70 % Robusta, 30 % Arabica

Vyladěná směs odrůd Robusta a Arabica z nejlepších oblastí na světě. Pro milovníky plné chuti, vůně a lehké až pomíjivé kyselosti. Za zmínku stojí příchuť toastového chleba s příjemně pikantním dozvukem. SIPORA byla manželkou biblického Mojžíše a její jméno se vykládá jako „ptáčátko“. Podle tradice byla velmi půvabná. Pro jemně vyladěnou směs odrůd Robusta a Arabica s příjemně pikantním dozvukem jsme nemohli najít lepší název.

MIVI – 50 % Robusta, 50 % Arabica

Harmonické kombinace odrůd Arabica a Robusta dodávají této směsi vyváženost vůně, chuti a tělnatosti. Tato káva má mírnou a jemnou kyselost obohacenou o tóny kandovaného ovoce, mandlí a kakaa. Mivi - “Mi” znamená v esperantu (mezinárodní umělý jazyk) “Já”, “Vi” znamená Ty. Pod tímto názvem se skrývá káva vytvořená směsí Arabicy a Robusty v přesném poměru “půl na půl”, tedy v jisté rovnováze, harmonii a spravedlnosti, potřebné k fungování každého vztahu.